לצפייה בשפה האנגלית גשו לפריט האחרון בתפריט או הקישו על הדגל פה

ברוכים הבאים ל”שירת העץ”, סטודיו לבניית כלי נגינה – נבל קלטי (נבל אירי), נבל דלת, נבל בטן (נבל הריון), קלימבה, קסילופון, שולחנות מוזיקליים ודיג’רידו.

הסטודיו, הממוקם בכניסה לראש פינה, משלב סדנא לבניית נבלים וכלי נגינה יחודיים, וגלריה לתצוגה. כלי הנגינה מיוצרים בעץ בעבודת-יד, בהשראת כלים מוסיקליים מרחבי העולם. האמן והיוצר פיטר איזקוביץ מספר למבקרים על כלי הנגינה השונים ומדגים את השימוש בהם, ביניהם: מבחר גדול של נבלי דלת, נבל אירי, נבל בטן (לרפוי ולנשים בהריון), קלימבה, שולחן מוסיקלי, דיג’רידו, מרימבה, ועוד.

להאזנה לתקליטור שירת העץ >>

אודותינו

פיטר איזקוביץ’ – בנימה אישית : מאז ומתמיד חלמתי על מקום בו אוכל ליצר ולמכור כלים מוסיקליים שונים. הכלים שאני מייצר כוללים: נבל קלטי, נבל בטן (לנשים בהריון), מרימבה, ודיג’רידו. בנוסף אני מייצר מגוון גדול של נבלי-דלת מיוחדים בעיצובי, כמו גם שולחנות ופסלים מוסיקליים.

מאיה, בתנו הצעירה, שרה ומנגנת בתקליטור “שירת העץ” בהפקתינו. בהיותה זמרת ויוצרת מוכשרת, היא הפיקה דיסק, Safe & Sound, משל עצמה, אותו ניתן להזמין דרך אתר זה. השנה היא זכתה בפרס אקו”מ. גדלתי ביוהנסבורג, דרום-אפריקה. הצלילים של אפריקה ומקצביה היו חלק בלתי-נפרד מחיי, והשפעתם ניכרת בעבודתי. אני מרגיש בר-מזל שניתנה לי ההזדמנות לשלב את אהבתי הגדולה למוסיקה ולבניית כלים מעץ.

מפגש מוזיקאלי

אנו מזמינים אתכם לחוויה של מוזיקה וצלילים מיוחדים.

במפגש עם הכלים שפיטר איזקוביץ מייצר, הוא מסביר ומדגים על הכלים השונים – נבל קלטי, נבל דלת, נבל בטן, מרימבה, קסילופון, דיג’רידו וקלימבה.

בתאום מראש ובתשלום פיטר מקבל קבוצות ל”מיני קונצרט” על הכלים – עד 30 איש.

משך המפגש כ-45 דקות.

עלות: 25 ₪ / ילדים עד גיל  12 : 15₪

מאמרים

You Got Me Running

You Got Me Running

You Got Me Running: מאיה ופיטר במפוחית בהופעה בברבי

צרו קשר

ראש פינה

04-6860313, 052-3791670

info@woodsong.co.il